• חדש
CHENGDAO בקר אלחוטי Pack 2 עבור PS4,ביצועים גבוהים המשחקים בקר תואם עם פלייסטיישן 4 /Pro/רזה/מחשב עם רגישות משטח המגע,מיני מחוון LED,פונקצית אודיו (Galaxy+הגולגולת)

CHENGDAO בקר אלחוטי Pack 2 עבור PS4,ביצועים גבוהים המשחקים בקר תואם עם פלייסטיישן 4 /Pro/רזה/מחשב עם רגישות משטח המגע,מיני

ILS 100.50

כמות
בטופס נגיש להזמנה

מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . 【לשחק בסגנון】Galaxy וגולגולת בקר בסגנון תואם עם PS4/Pro/סלים.(הערה : זה מוצרי צד שלישי;עבור שמע טובה יותר ניסיון,בבקשה להגדיר להשתמש בכבל USB על שיטת התקשורת של הגדרות). 【דרכים חדשות כדי לשחק】עם המהפכה תכונות כמו משטח המגע, רמקול מובנה, יציאת אודיו 3.5 mm, אור בר מציע חוויה מרגשת ולתקשר עם משחקים.כפתור השיתוף הופכת את השיתוף הגדול ביותר שלך משחקים רגעים בקלות. 【מציאותי רטט ו-6-ציר חיישן תנועה 】מובנה כפול תנועה מוטורס, אשר נותן לך בעוצמות שונות משוב.התכונה האחרונה 6-ציר חיישן תנועה ורטט טכנולוגיה, שחור, גולגולת סדרת גלקסי בקר מציע פנטסטי חוויית המשחק. 【מותאם לחצן s הגדרה : הגדרות>התקנים>התקני שמע>פלט אוזניות>כל השמע.חבילה כללה : 1 x כבל USB,מדריך למשתמש x 1,1 x בקר אלחוטי.הערה : מאמר זה הוא התקן של צד שלישי עבור סוני פלייסטיישן 4, לא מקורי בקר.אם הבקר שאתה מקבל הם פגומה או שיש לך בעיות אחרות, אנא דואר אלקטרוני ממני את ההזמנה שלך, אנו נספק את השירות הטוב ביותר עבורך!.

מאפיינים

קונים גם בוחרים