• חדש
בלינק מצלמה חיצונית כיסוי,ציפורים התיק החדש בלינק חיצוני מצלמת אבטחה-HOLACA עור סיליקון עבור למצמץ המצלמה - Anti-Scratch כיסוי מגן עבור הגנה מלאה (2-Pack, שחור)

בלינק מצלמה חיצונית כיסוי,ציפורים התיק החדש בלינק חיצוני מצלמת אבטחה-HOLACA עור סיליקון עבור למצמץ המצלמה - Anti-Scratch

ILS 127.65

כמות
בטופס נגיש להזמנה

[להגן על למצמץ קאם] : השתמש באפשרות זו HOLACA עור סיליקון כדי להגן על למצמץ מצלמה חיצונית אלמנטים כגון שריטות, אבק וכתמים.גם אם המצלמה חשופים בחוץ במשך זמן רב, זה יכול להיות נקי כמו חדש. [גג עיצוב] מבוא עיצבנו את צורת גג עבור למצמץ מצלמה חיצונית כדי להגן על עדשת המצלמה מפני הגשם והרוח נזק למצלמה.הגג עיצוב מסוגנן ויפה. [סיליקון באיכות גבוהה העור] : מושלם דפוס לחתוך,ואת העור מתאים למצמץ המצלמה.מאפשר חיצוני הר שימוש מילואים חיצוני חוט מיקום בקצה מהבהב המצלמה.סיליקון באיכות גבוהה המשמשים את זה בלינק העור, במקרה זה לבדוק את גמישותו מאפיינים. [נוח לשימוש] - זה בלינק סיליקון כיסוי יכול להיות בקלות מצויד לתוך המצלמה, על ידי שימוש נוח להחליק על ולהוריד עיצוב. [הערה] : אידיאלי עבור הגנה או להסוות את למצמץ מצלמות עם מסוגנן צורת גג מכסה (מצלמה לא כלול).

מאפיינים

קונים גם בוחרים