• חדש
TORCHSTAR LED בטוח ערכת תאורה, (6) 12 אינץ ' הניתן לקישור ברים אור + חיישן תנועה + UL מתאם מתח, תחת הקבינט, האקדח בטוח, ארונית, ארון, מתחת לדלפק, מדפים, תצוגה, 5000K אור יום.

TORCHSTAR LED בטוח ערכת תאורה, (6) 12 אינץ ' הניתן לקישור ברים אור + חיישן תנועה + UL מתאם מתח, תחת הקבינט, האקדח בטוח,

ILS 83.98

כמות
בטופס נגיש להזמנה

לא.1 הנמכר ביותר תאורת LED ערכת : 12" אור LED ברים + חיישן תנועה + -UL רשום A/C ספק כוח + תוספת 12" כבלי הארכה.מהיר, דרך מצוינת לשדרג את ארון מטבח, מאוד קל ההתקנה זה יכול להיעשות עם משק בית משותף כלים בתוך דקות.בבקשה חיפוש B07 H85 YD2 D כדי לקבל גם בהתאמה כבלי הארכה.בהשוואה הסוללה המופעל על מערכת התאורה, החשמל מופעל על אור קיט הוא יותר מתאים להתקנה קבועה כפי אספקה לטווח ארוך יותר ועם תאורה קבוע. 150 לומן לכל בר אור, פלט גבוהה נוריות מספק אולטרה תאורה לוואי, אבל אתה אף פעם לא צריך לדאוג סוללות למות עליך.אור נוסף הסורגים ניתן להוסיף כדי להתאים לגודל גדול זמן הקבינט או דלפקים.תוספת הארכת כבלים כלולים.חיישן התנועה מזהה תנועה בתוך 26ft, להדליק את האורות מיד עם פתיחת הכספת לכבות לאחר 4 דקות ללא תנועות.לגעת את הנשק שלך, בארון, בארון, להראות במקרה זה עלות נמוכה, צריכת נמוכה אור קיט. 30,000 שעות.תוחלת, 3 שנים אחריות שביעות רצון אחריות.השקעה קטנה כדי לעשות הבדל עצום.TORCHSTAR LED בטוח ערכת תאורה הוא קל לשימוש.הגיון הפעולה אור באופן מיידי ללא דיחוי, את הבחירה המושלמת עבור פינה חשוכה, פתרונות תאורה.כמו אקדח ארונות, ארונות תצוגה, ארונות, ללמוד חדרים, לוקרים, וכו'.אביזרים כלולים בחבילה : .

מאפיינים

קונים גם בוחרים

נטענת חיישן תנועה רצועת אור, WOBANE הוביל ארון אורות, שדרוג הסוללה פעלו LED רצועת אור מלתחה,מדרגות,במזווה,מתחת לדלפק,ארון,ארון,מיטה,4000K

חיישן תנועה רצועת אורות : Dual מצבים : אוטומטי או מצב ידני, במצב אוטומטי הוא מזהה את התנועה של האדם, הפעלה או

ILS 31.48