• חדש
חרט על האייפד (2 יח'), StylusHome דיסק מגנטי אוניברסלי עטים Stylus מסכי מגע עבור אפל/iPhone/Ipad pro/מיני/אוויר/אנדרואיד/Microsoft/משטח כל מסכי מגע קיבולים (אדום/לבן)

חרט על האייפד (2 יח'), StylusHome דיסק מגנטי אוניברסלי עטים Stylus מסכי מגע עבור אפל/iPhone/Ipad pro/מיני/אוויר/אנדרואיד/Microsoft/משטח

ILS 8.54

כמות
בטופס נגיש להזמנה

【עיצוב ייחודי】שני טיפים נועדו באותו צד, נותן לך יותר ניסיון בכתיבה.אפילו לא צריך לעוות עט, כובע עם מגנטי עיצוב, רק קצת למשוך את להחלפה טיפ מחזיק החוצה, לשים אותו ליד העט חבית(משני הצדדים) באופן אוטומטי לספוג. (הערה : נא לא להסיר את דיסק פנוי מן עצה או טיפ לא יעבוד). 【מדויק & רגישות】מסך מגע ipad העט עיפרון טיפ נקי ודק, אשר מאפשר לך לראות דרך בסדר נקודה.אתה יכול לקבל יותר שקט ומדויק כתיבה וציור ניסיון. 【דור חדש דיסק טיפ】אלה styluses לאמץ את דור 3 דיסק טיפ, אשר דק יותר ורגישות גבוהה יותר.המקום החדש על דיסק טיפ מבטיח גמישות רבה יותר,גדול יותר, זווית הכתיבה ואת חיי שירות ארוכים יותר.מה יותר, קל יותר לשנות טיפ על ידי הידיים, ולא ליפול בעת הכתיבה. 【אוניברסלי Stylus】תואם עם טלפונים חכמים, טבליות אנדרואיד, מסך מגע מחשבים ניידים /מחשב. (תפוח/ i Phone/ Ipad pro/ מיני/ אוויר/ אנדרואיד/ השטח) ועוד קיבולי מסך מגע התקנים. 【להחלפה טיפים】שני styluses לבוא עם 2 חילוף דיסק טיפים, 2 חילוף סיבים טיפים.טיפים של שני הצדדים יש תחליף, זה קל לעשות במקום השני בלי כלי.אנחנו מבטיחים 30 ימים כסף בחזרה ו 12-חודשים ערובה, פנה אלינו באופן חופשי לכל הבעיות.צבע : אדום/לבן.

מאפיינים

קונים גם בוחרים